OV  KSČM  DOMAŽLICE

V o l b y    d o    P S    P Č R    2 0 1 7

                Po čtyřech letech, kdy nám vládní koalice názorně ukazovala, jak odradit občany, aby se o politiku raději ani nezajímali, jsme se dočkali nových parlamentních voleb.

           Nové politické subjekty i „osvědčené“ parlamentní strany zase přesvědčují voliče, že zrovna ony jsou ty pravé, které mají na mysli jen a jen blaho svých voličů, aby po sečtení hlasů na své sliby zapomněli a okamžitě začaly hledat výmluvy, proč jejich dobře míněné sliby nelze splnit - tu je na vině Evropská unie, tu zase koaliční partner, jindy zase ekonomická krize, nepřízeň počasí, nepochopení občanů, neochota tripartity - další si klidně doplňte sami, vždyť v důsledku je to nakonec jedno. Prostě předvolební sliby se moc plnit nemusí.

           O něco lehčí pozici mají nové politické subjekty. Ty se (zatím) ještě nezdiskreditovali, tak mohou klidně slibovat. Na jejich slibech je však často vidět, že vůbec netuší, o čem parlamentní demokracie vlastně je. Mohou tedy se svými sliby uspět?

           Pevně věříme, že kandidáti KSČM v Plzeňském kraji k těmto „slibotechnám“ nepatří. Zejména ti, které vám podrobněji představujeme v naší PRAVDĚ ZLEVA. Seznamte se s nimi a svoji přízeň můžete u voleb vyjádřit i svými preferenčními hlasy. Děkujeme za ně.