Doporučujeme

Už v závěru roku 2008 zpracovala tisková komise OV KSČM Domažlice přehled o webových stránkách jednotlivých okresních výborů KSČM a krajských rad KSČM. Vycházela při tom z veřejně dostupných informací. Výsledek nebyl zrovna potěšující. Prostřednictvím člena ÚV KSČM Věstislava Křenka byl materiál předán odpovědné funkcionářce ÚV. Naším tichým přáním bylo, aby odborníci na mediální politiku i počítačoví specialisté, kteří na nejvyšší úrovni jsou, pomohli zlepšit tuto situaci. Při pohledu z Chodska se zdá, že se to zatím moc nepovedlo. Přesto jsou některé webové stránky, které stojí za to, abyste je občas navštívili. Abychom vám usnadnili hledání, několik adres zde uvádíme.

Oficiální web KSČM

            Základní webové stránky komunistů v České republice. Kromě práce ÚV se zde dovíte i o činnosti našich poslanců, ať už v českém nebo v evropském parlamentu. Jsou zde stranické dokumenty ke stažení, rovněž loga a znaky.

Haló noviny

            Webová podoba jediných skutečně levicových novin v tomto státě. Aktualizováno každý den. Obsahem jsou i přílohy. Součástí jsou i informace o činnosti vydavatelství FUTURA.